Najbliższe mecze

DataMeczCzas/WynikiLigaKolejka

Ostatnio rozegrane mecze

DataMeczCzas/WynikiLigaKolejka
UKS SG Kożuchów I - SPS ZbąszynekTurniej Finałowy Młodziczek 2021-
UKS Promień Żary - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Turniej Finałowy Młodziczek 2021-
UKS Promień Żary - UKS SG Kożuchów ITurniej Finałowy Młodziczek 2021-
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - SPS ZbąszynekTurniej Finałowy Młodziczek 2021-
UKS SG Kożuchów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Turniej Finałowy Młodziczek 2021-
SPS Zbąszynek - UKS Promień ŻaryTurniej Finałowy Młodziczek 2021-
KS Atak Gorzów Wlkp. - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/20212
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MSKS Orion Sulechów ITurniej Finałowy Młodzików 2021-
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin ITurniej Finałowy Młodzików 2021-
MSKS Orion Sulechów I - UKS Jedynka MiędzyrzeczTurniej Finałowy Młodzików 2021-
UKS Jedynka Międzyrzecz - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Turniej Finałowy Młodzików 2021-
MSKS Orion Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Turniej Finałowy Młodzików 2021-
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - UKS Jedynka MiędzyrzeczTurniej Finałowy Młodzików 2021-
MKST Astra Nowa Sól I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)7
UKS Jedynka Międzyrzecz - MKST Astra Nowa Sól IMłodzicy (miejsca 1-7)7
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)7
A.Z. Iwaniccy Gubin - KS Atak Gorzów Wlkp.PikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn2
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS SP 13-stka Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorek Młodszych 2021-
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorów Młodszych 2021-
UKS Ares Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorek Młodszych 2021-
USA Tęcza Volley Gubin - MKST Astra Nowa SólTurniej Finałowy Juniorów Młodszych 2021-
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólTurniej Finałowy Juniorek Młodszych 2021-
UKS 13 LO VII Zielona Góra - USA Tęcza Volley GubinTurniej Finałowy Juniorów Młodszych 2021-
A.S. Iłowa - STS Olimpia SulęcinTurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
UKS SG Kożuchów I - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)7
UKS Trójka Sulechów I - UKS Świt DrzonkówTurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
UKS SG Kożuchów II - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)7
MKST Astra Nowa Sól II - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)7
UKS Świt Drzonków - STS Olimpia SulęcinTurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
SPS Zbąszynek - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)7
UKS Trójka Sulechów I - A.S. IłowaTurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
MSKS Orion Sulechów I - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)7
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)7
STS Olimpia Sulęcin - UKS Trójka Sulechów ITurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
UKS Ares Nowa Sól - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)7
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)7
A.S. Iłowa - UKS Świt DrzonkówTurniej o Puchar Prezesa Młodziczek-
UKS Promień Żary - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)7
UKS 13 LO VII Zielona Góra - SPS ZbąszynekTurniej Finałowy Juniorek 2021-
USA Tęcza Volley Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorów 2021-
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS 13 LO VII Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorek 2021-
MKST Astra Nowa Sól - USA Tęcza Volley GubinTurniej Finałowy Juniorów 2021-
SPS Zbąszynek - UKS SP 13-stka Zielona GóraTurniej Finałowy Juniorek 2021-
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Żak KrzeszycePikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn5
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MKST Astra Nowa SólTurniej Finałowy Juniorów 2021-
UKS SG Kożuchów II - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)4
MLKS Volley Gubin - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)4
UKS Ares Nowa Sól - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)4
SPS Zbąszynek - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)6
UKS SG Kożuchów I - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)6
MSKS Orion Sulechów I - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)6
MLKS Volley Gubin - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IIMłodzicy (8-11)4
SKS Tęcza Krosno Odrz. - MLKS Volley GubinMłodzicy (8-11)4
MKST Astra Nowa Sól I - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)6
UKS SG Kożuchów II - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)6
UKS Promień Żary - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)6
MKST Astra Nowa Sól II - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)6
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)6
WKS Sobieski Żagań - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/202114
UKS Ares Nowa Sól - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/202114
UKS Jedynka Międzyrzecz - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)6
UKS 13 LO VII Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/202114
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - SKS Tęcza Krosno Odrz.Młodzicy (8-11)4
MLKS Volley Gubin - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)6
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MKST Astra Nowa Sól IMłodzicy (miejsca 1-7)6
MSKS Orion Sulechów II - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)6
UKS 13 LO VII Zielona Góra - A.Z. Iwaniccy GubinPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn10
UKS Żak Krzeszyce - KS Atak Gorzów Wlkp.PikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn10
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MSKS Orion SulechówPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn10
UKS Świt Drzonków - MLKS Volley Gubin IIMłodziczki (8-14) - Południe4
A.S. Iłowa - UKS Świt DrzonkówMłodziczki (8-14) - Południe4
UKS Promień Żary - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych14
MLKS Volley Gubin II - A.S. IłowaMłodziczki (8-14) - Południe4
MKST Astra Nowa Sól - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów Młodszych10
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów Młodszych10
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych14
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych14
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)5
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)5
MSKS Orion Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)5
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów Młodszych5
USA Tęcza Volley Gubin - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów Młodszych5
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych13
UKS Słońsk - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych13
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych13
A.Z. Iwaniccy Gubin - UKS Żak KrzeszycePikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn9
UKS 13 LO VII Zielona Góra - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów 2020/20216
UKS Jedynka Międzyrzecz - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)5
SKS Tęcza Krosno Odrz. - UKS Jedynka SzprotawaMłodzicy (8-11)3
UKS Ares Nowa Sól - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)5
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)5
UKS Trójka Sulechów I - STS Olimpia SulęcinMłodziczki (8-14) - Północ3
UKS Promień Żary - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)5
UKS Słońsk - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki (8-14) - Północ3
MLKS Volley Gubin - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)5
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - SKS Tęcza Krosno Odrz.Młodzicy (8-11)3
MSKS Orion Sulechów II - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)5
A.S. Iłowa - UKS Trójka Sulechów IIMłodziczki (8-14) - Południe3
UKS Jedynka Szprotawa - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IIMłodzicy (8-11)3
MKST Astra Nowa Sól II - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)5
MLKS Volley Gubin II - A.S. IłowaMłodziczki (8-14) - Południe3
UKS SG Kożuchów II - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)5
MLKS Volley Gubin - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/202113
SPS Zbąszynek - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)5
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/202113
STS Olimpia Sulęcin - UKS SłońskMłodziczki (8-14) - Północ3
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/20218
UKS Trójka Sulechów II - MLKS Volley Gubin IIMłodziczki (8-14) - Południe3
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS OPP Powiat KołobrzeskiPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn9
MSKS Orion Sulechów - UKS 13 LO VII Zielona GóraPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn9
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów Młodszych9
UKS SP 13-stka Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych12
UKS Ares Nowa Sól - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych12
WKS Sobieski Żagań - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/202111
USA Tęcza Volley Gubin - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów Młodszych9
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych12
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/202113
USA Tęcza Volley Gubin - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów 2020/20216
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych8
MLKS Volley Gubin - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych8
UKS SG Kożuchów - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych8
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów 2020/20214
UKS 13 LO VII Zielona Góra - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/202112
USA Tęcza Volley Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów 2020/20214
UKS Słońsk - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki (8-14) - Północ2
SPS Zbąszynek - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)4
MLKS Volley Gubin II - UKS Świt DrzonkówMłodziczki (8-14) - Południe2
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - MLKS Volley GubinMłodzicy (8-11)2
STS Olimpia Sulęcin - UKS SłońskMłodziczki (8-14) - Północ2
UKS Promień Żary - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)4
MSKS Orion Sulechów I - MKST Astra Nowa Sól IMłodzicy (miejsca 1-7)4
UKS Jedynka Szprotawa - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IIMłodzicy (8-11)2
UKS SG Kożuchów I - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)4
UKS Trójka Sulechów II - MLKS Volley Gubin IIMłodziczki (8-14) - Południe2
UKS Jedynka Międzyrzecz - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)4
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/202112
UKS Ares Nowa Sól - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/202112
UKS Trójka Sulechów I - STS Olimpia SulęcinMłodziczki (8-14) - Północ2
MKST Astra Nowa Sól II - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)4
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów IIMłodziczki (8-14) - Południe2
MLKS Volley Gubin - UKS Jedynka SzprotawaMłodzicy (8-11)2
MKST Astra Nowa Sól I - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)4
MSKS Orion Sulechów II - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)4
MSKS Orion Sulechów - KS Atak Gorzów Wlkp.PikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn6
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS Żak KrzeszycePikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn6
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - A.Z. Iwaniccy GubinPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn6
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów Młodszych8
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów Młodszych8
UKS SG Kożuchów - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych11
UKS Promień Żary - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych11
MLKS Volley Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/202111
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów 2020/20215
UKS Trójka Sulechów II - A.S. IłowaMłodziczki (8-14) - Południe1
UKS Ares Nowa Sól - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)3
STS Olimpia Sulęcin - UKS SłońskMłodziczki (8-14) - Północ1
UKS Promień Żary - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)3
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów IIMłodziczki (8-14) - Południe1
UKS SG Kożuchów I - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)3
UKS Trójka Sulechów I - STS Olimpia SulęcinMłodziczki (8-14) - Północ1
UKS Jedynka Szprotawa - SKS Tęcza Krosno Odrz.Młodzicy (8-11)1
MLKS Volley Gubin - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)3
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)3
KS Atak Gorzów Wlkp. - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/202110
UKS Słońsk - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki (8-14) - Północ1
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów 2020/20215
A.S. Iłowa - UKS Świt DrzonkówMłodziczki (8-14) - Południe1
SPS Zbąszynek - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)3
MLKS Volley Gubin - UKS Jedynka SzprotawaMłodzicy (8-11)1
UKS 13 LO VII Zielona Góra - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/202110
SKS Tęcza Krosno Odrz. - MLKS Volley GubinMłodzicy (8-11)1
MSKS Orion Sulechów - A.Z. Iwaniccy GubinPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn8
UKS 13 LO VII Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.PikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn8
UKS Żak Krzeszyce - UKS OPP Powiat KołobrzeskiPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn8
MKST Astra Nowa Sól - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów Młodszych7
UKS 13 LO VII Zielona Góra - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów Młodszych7
WKS Sobieski Żagań - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20218
MKST Astra Nowa Sól I - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)3
MLKS Volley Gubin - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych10
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa Sól IMłodzicy (miejsca 1-7)3
MKST Astra Nowa Sól II - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)3
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych10
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych10
SPS Zbąszynek - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/202111
UKS SP 13-stka Zielona Góra - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/202110
MSKS Orion Sulechów II - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)3
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)3
UKS Jedynka Międzyrzecz - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)3
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS 13 LO VII Zielona GóraPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn7
UKS Jedynka Międzyrzecz - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)2
UKS SG Kożuchów I - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)2
UKS Ares Nowa Sól - UKS Promień ŻaryMłodziczki (miejsca 1-7)2
MLKS Volley Gubin - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka MiędzyrzeczMłodzicy (miejsca 1-7)2
MKST Astra Nowa Sól I - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)2
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)2
UKS SG Kożuchów II - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)2
UKS Promień Żary - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)2
MSKS Orion Sulechów II - MKST Astra Nowa Sól IMłodzicy (miejsca 1-7)2
WKS Sobieski Żagań - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/20219
MLKS Volley Gubin - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20219
UKS Ares Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20219
MSKS Orion Sulechów I - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)2
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów Młodszych6
UKS Słońsk - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych9
UKS Promień Żary - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych9
KS Atak Gorzów Wlkp. - A.Z. Iwaniccy GubinPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn7
UKS Ares Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych9
USA Tęcza Volley Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów Młodszych6
MLKS Volley Gubin - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/20213
SPS Zbąszynek - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/20218
A.Z. Iwaniccy Gubin - UKS OPP Powiat KołobrzeskiPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn1
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20217
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - MKST Astra Nowa SólMłodzicy (miejsca 1-7)1
MSKS Orion Sulechów II - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodzicy (miejsca 1-7)1
UKS SG Kożuchów II - UKS SG Kożuchów IMłodziczki (miejsca 1-7)1
UKS Słońsk - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych11
UKS Ares Nowa Sól - MLKS Volley GubinMłodziczki (miejsca 1-7)1
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS SG Kożuchów IIMłodziczki (miejsca 1-7)1
MKST Astra Nowa Sól II - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IMłodzicy (miejsca 1-7)1
MSKS Orion Sulechów I - MSKS Orion Sulechów IIMłodzicy (miejsca 1-7)1
UKS SG Kożuchów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Młodziczki (miejsca 1-7)1
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/20217
MKST Astra Nowa Sól I - MKST Astra Nowa Sól IIMłodzicy (miejsca 1-7)1
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa SólMłodziczki (miejsca 1-7)1
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MSKS Orion Sulechów IMłodzicy (miejsca 1-7)1
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych4
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO VII Zielona GóraPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn4
MLKS Volley Gubin - SPS ZbąszynekMłodziczki (miejsca 1-7)1
UKS Żak Krzeszyce - MSKS Orion SulechówPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn7
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów Młodszych4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów Młodszych4
MLKS Volley Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych7
UKS SG Kożuchów - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych7
UKS Ares Nowa Sól - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych7
SPS Zbąszynek - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/20217
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/20214
MLKS Volley Gubin - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych4
UKS Promień Żary - UKS Świt DrzonkówTurniej 3. miejsc młodziczek-
STS Olimpia Sulęcin - UKS Promień ŻaryTurniej 3. miejsc młodziczek-
UKS Jedynka Międzyrzecz - SKS Tęcza Krosno Odrz.Turniej 3. miejsc młodzików-
UKS Ares Nowa Sól - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/20216
MKST Astra Nowa Sól - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów 2020/20213
SKS Tęcza Krosno Odrz. - UKS Jedynka MiędzyrzeczTurniej 3. miejsc młodzików-
WKS Sobieski Żagań - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/20216
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów 2020/20213
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20216
UKS Świt Drzonków - STS Olimpia SulęcinTurniej 3. miejsc młodziczek-
A.Z. Iwaniccy Gubin - UKS 13 LO VII Zielona GóraPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn5
MSKS Orion Sulechów - UKS OPP Powiat KołobrzeskiPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn5
UKS Ares Nowa Sól - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych6
UKS Promień Żary - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych6
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych6
UKS 13 LO VII Zielona Góra - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów Młodszych1
SPS Zbąszynek - UKS SłońskLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C4
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - UKS Jedynka MiędzyrzeczLubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B2
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B2
STS Olimpia Sulęcin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C4
UKS Jedynka Międzyrzecz - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B2
UKS Słońsk - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C4
A.Z. Iwaniccy Gubin - MSKS Orion SulechówPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn4
UKS SP 13-stka Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/20215
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B4
STS Olimpia Sulęcin - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C5
UKS SG Kożuchów I - A.S. IłowaLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A4
UKS Słońsk - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C5
MLKS Volley Gubin - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B4
UKS Jedynka Szprotawa - MKST Astra Nowa Sól IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A4
UKS Ares Nowa Sól - UKS SG Kożuchów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A4
UKS Jedynka Międzyrzecz - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B4
MSKS Orion Sulechów I - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka MiędzyrzeczLubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B4
UKS Trójka Sulechów II - UKS SłońskLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C5
MLKS Volley Gubin - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/20215
UKS Trójka Sulechów I - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B4
A.S. Iłowa - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A4
MKST Astra Nowa Sól II - MSKS Orion Sulechów ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A4
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B4
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Żak KrzeszycePikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn4
MLKS Volley Gubin - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych5
UKS Słońsk - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych5
USA Tęcza Volley Gubin - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów Młodszych3
UKS SG Kożuchów - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych5
UKS 13 LO VII Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów Młodszych3
SPS Zbąszynek - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20215
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin I - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B1
UKS Trójka Sulechów I - UKS SG Kożuchów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B3
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B3
UKS SG Kożuchów II - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B3
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów 2020/20212
KS Atak Gorzów Wlkp. - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/20214
UKS Ares Nowa Sól - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A3
MSKS Orion Sulechów I - SKS Tęcza Krosno Odrz.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A3
UKS Jedynka Międzyrzecz - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B3
MKST Astra Nowa Sól II - MSKS Orion Sulechów ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A3
A.S. Iłowa - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A3
MKST Astra Nowa Sól I - MSKS Orion Sulechów IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa C3
USA Tęcza Volley Gubin - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów 2020/20212
UKS Ares Nowa Sól - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/20214
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka MiędzyrzeczLubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B3
UKS Promień Żary - A.S. IłowaLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A3
SKS Tęcza Krosno Odrz. - MKST Astra Nowa Sól IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A3
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B3
MSKS Orion Sulechów II - MKST Astra Nowa Sól ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa C3
UKS Żak Krzeszyce - A.Z. Iwaniccy GubinPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn3
UKS 13 LO VII Zielona Góra - MSKS Orion SulechówPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn3
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KS Atak Gorzów Wlkp.PikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn3
UKS Ares Nowa Sól - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych4
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B1
UKS Trójka Sulechów II - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C1
SKS Tęcza Krosno Odrz. - MSKS Orion Sulechów ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A1
UKS Ares Nowa Sól - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek 2020/20211
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C1
SPS Zbąszynek - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C1
UKS Jedynka Szprotawa - SKS Tęcza Krosno Odrz.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A1
MSKS Orion Sulechów I - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A1
UKS Promień Żary - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych3
KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorów Młodszych2
UKS Słońsk - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych3
UKS SG Kożuchów - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych3
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów Młodszych2
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek 2020/20212
A.S. Iłowa - UKS SG Kożuchów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A2
UKS Promień Żary - A.S. IłowaLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A2
UKS SG Kożuchów I - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A2
UKS Słońsk - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C3
MKST Astra Nowa Sól II - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A2
UKS Świt Drzonków - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B2
SKS Tęcza Krosno Odrz. - MKST Astra Nowa Sól IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A2
UKS SG Kożuchów II - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B2
UKS Trójka Sulechów II - UKS SłońskLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C3
MSKS Orion Sulechów II - MKST Astra Nowa Sól ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa C2
UKS Jedynka Szprotawa - SKS Tęcza Krosno Odrz.Lubuska Liga Młodzików 2020/2021 - Grupa A2
WKS Sobieski Żagań - UKS 13 LO VII Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20213
UKS 13 LO VII Zielona Góra - USA Tęcza Volley GubinLubuska Liga Juniorów 2020/20211
MLKS Volley Gubin - UKS SG Kożuchów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B2
MKST Astra Nowa Sól I - MSKS Orion Sulechów IILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa C2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C3
MSKS Orion Sulechów - UKS Żak KrzeszycePikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn2
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS OPP Powiat KołobrzeskiPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn2
MLKS Volley Gubin - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Juniorek Młodszych2
MKST Astra Nowa Sól - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów 2020/20211
UKS 13 LO VII Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek Młodszych2
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS SłońskLubuska Liga Juniorek Młodszych2
SPS Zbąszynek - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek 2020/20213
UKS SP 13-stka Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek 2020/20212
UKS Promień Żary - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A1
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików 2020/2021 – Grupa B1
UKS SG Kożuchów II - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B1
SPS Zbąszynek - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C2
UKS SG Kożuchów I - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A1
MLKS Volley Gubin - UKS SG Kożuchów IILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B1
STS Olimpia Sulęcin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa C2
UKS Ares Nowa Sól - UKS SG Kożuchów ILubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa A1
UKS Trójka Sulechów I - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek 2020/2021 – Grupa B1
UKS SP 13-stka Zielona Góra - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorek 2020/20211
UKS Żak Krzeszyce - UKS 13 LO VII Zielona GóraPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn1
UKS Ares Nowa Sól - MLKS Volley GubinLubuska Liga Juniorek Młodszych1
MKST Astra Nowa Sól - KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów Młodszych1
KS Atak Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówPikoSport Lubuska III Liga Mężczyzn1
UKS Promień Żary - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Juniorek Młodszych1
UKS Słońsk - UKS SG KożuchówLubuska Liga Juniorek Młodszych1
MLKS Volley Gubin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek 2020/20211
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - KS Atak Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn9
MSKS Orion Sulechów - SKS Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn11
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Ares Nowa Sól IMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
SPS Zbąszynek - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól I - SPS ZbąszynekMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
STS Olimpia Sulęcin - MLKS A.Z. Iwaniccy GubinIII Liga Mężczyzn11
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól I - UKS Trójka Sulechów IMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS SP 13-stka Zielona Góra - SPS ZbąszynekMłodziczki - Turniej FinałowyFINAŁ
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - UKS Żak KrzeszyceIII Liga Mężczyzn12
KS Atak Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówIII Liga Mężczyzn12
SKS Gorzów Wlkp. - STS Olimpia SulęcinIII Liga Mężczyzn12
UKS Jedynka Szprotawa - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa F12
MLKS Volley Gubin - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa E12
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa E12
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa F12
STS Olimpia Sulęcin II - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa F12
STS Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa E12
UKS Żak Krzeszyce - KS Atak Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn11
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraKadeci - Turniej FinałowyFINAŁ
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - MKST Astra Nowa SólKadeci - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól I - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek - Grupa J12
UKS Ares Nowa Sól II - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek - Grupa J12
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek - Grupa J12
UKS Świt Drzonków - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek - Grupa K11
UKS Trójka Sulechów II - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa I12
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek - Grupa I12
UKS SG Kożuchów - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek - Grupa K11
MLKS Volley Gubin - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek - Grupa K11
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Kadeci - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Trójka Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa I12
MSKS Orion Sulechów - UKS Żak KrzeszyceIII Liga Mężczyzn10
KS Atak Gorzów Wlkp. - STS Olimpia SulęcinIII Liga Mężczyzn10
SKS Gorzów Wlkp. - MLKS A.Z. Iwaniccy GubinIII Liga Mężczyzn10
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólKadetki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS 13 LO 7 Zielona GóraKadetki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól - UKS SP 13-stka Zielona GóraKadetki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - STS Olimpia SulęcinJuniorzy - Turniej FinałowyFINAŁ
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraJuniorzy - Turniej FinałowyFINAŁ
KS Atak Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa F11
UKS Ares Nowa Sól II - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa J11
STS Olimpia Sulęcin II - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa F11
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek - Grupa J11
MKST Astra Nowa Sól - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa F11
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek - Grupa I11
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa E11
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek - Grupa J11
STS Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa E11
UKS Trójka Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa I11
STS Olimpia Sulęcin - MKST Astra Nowa SólJuniorzy - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa I11
MSKS Orion Sulechów - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa E11
SKS Gorzów Wlkp. - KS Atak Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn8
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólJuniorki - Turniej FinałowyFINAŁ
SPS Zbąszynek - UKS 13 LO 7 Zielona GóraJuniorki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól - SPS ZbąszynekJuniorki - Turniej FinałowyFINAŁ
UKS Ares Nowa Sól - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek10
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorów10
SPS Zbąszynek - USA VOLLEY Gubin/LubskoLubuska Liga Juniorek10
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorów10
MKST Astra Nowa Sól - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów10
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Kadetek10
UKS SP 13-stka Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Kadetek10
UKS Ares Nowa Sól - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetek10
STS Olimpia Sulęcin - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów10
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek9
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów10
USA Volley Gubin/Lubsko - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek9
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów8
MLKS Volley Gubin - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetek7
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów9
UKS Promień Żary - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek - Grupa K12
MSKS Orion Sulechów - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa E9
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek - Grupa J10
STS Olimpia Sulęcin II - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa F10
UKS Świt Drzonków - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek - Grupa K12
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek - Grupa J10
MKST Astra Nowa Sól - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa F10
MLKS Volley Gubin - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa E9
UKS Set Gorzów Wlkp. - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Juniorów9
UKS SG Kożuchów - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek - Grupa K12
UKS Ares Nowa Sól I - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa J10
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa E9
UKS Jedynka Szprotawa - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa F10
UKS Trójka Sulechów I - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek - Grupa I10
WKS Sobieski Żagań - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów9
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa I10
UKS Trójka Sulechów II - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek - Grupa I10
MSKS Orion Sulechów - STS Olimpia SulęcinIII Liga Mężczyzn9
SKS Gorzów Wlkp. - UKS Żak KrzeszyceIII Liga Mężczyzn9
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Kadetów9
UKS Ares Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorek8
MLKS Volley Gubin - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek - Grupa K9
MKST Astra Nowa Sól - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa F9
UKS Jedynka Szprotawa - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa F9
STS Olimpia Sulęcin I - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa E10
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa F9
STS Olimpia Sulęcin - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorów8
UKS Set Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorów8
UKS SP 13-stka Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa I9
KS Atak Gorzów Wlkp. - USA VOLLEY Gubin/LubskoLubuska Liga Juniorek8
UKS Trójka Sulechów II - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek - Grupa I9
UKS Promień Żary - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek - Grupa K9
MSKS Orion Sulechów - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa E10
UKS Świt Drzonków - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek - Grupa K9
MLKS Volley Gubin - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa E10
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek - Grupa I9
MSKS Orion Sulechów - MLKS A.Z. Iwaniccy GubinIII Liga Mężczyzn8
UKS Żak Krzeszyce - STS Olimpia SulęcinIII Liga Mężczyzn8
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Kadetek9
UKS Promień Żary - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Kadetek9
MLKS Volley Gubin - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetek9
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Kadetów9
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek - Grupa J9
UKS Ares Nowa Sól I - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa J9
UKS Ares Nowa Sól II - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek - Grupa J9
UKS Set Gorzów Wlkp. - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów7
UKS Promień Żary - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Kadetek7
MKST Astra Nowa Sól - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Kadetów7
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Kadetek7
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - USA VOLLEY Gubin/LubskoLubuska Liga Juniorek6
SPS Zbąszynek - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek7
WKS Sobieski Żagań - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów6
STS Olimpia Sulęcin II - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa C8
UKS Jedynka Szprotawa - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa C8
STS Olimpia Sulęcin I - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa C8
MKST Astra Nowa Sól - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa D8
KS Atak Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa D8
MSKS Orion Sulechów - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D8
KS Atak Gorzów Wlkp. - MLKS A.Z. Iwaniccy GubinIII Liga Mężczyzn2
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Kadetek6
UKS Set Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetów6
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetek6
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Kadetów6
UKS Promień Żary - MLKS Volley GubinLubuska Liga Kadetek6
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek7
UKS Promień Żary - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa G8
UKS Ares Nowa Sól I - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa F8
UKS Jedynka Szprotawa - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa C7
KS Atak Gorzów Wlkp. - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D7
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa G8
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa F8
MSKS Orion Sulechów - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D7
STS Olimpia Sulęcin I - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa C7
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek – Grupa E8
SPS Zbąszynek - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa F8
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa H8
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Juniorów7
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa D7
UKS SP 13-stka Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek – Grupa G8
MLKS Volley Gubin - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa C7
MLKS Volley Gubin - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek – Grupa H8
USA Beach Volley Lubsko - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa E8
UKS Trójka Sulechów I - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa E8
UKS Ares Nowa Sól II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa H8
MSKS Orion Sulechów - KS Atak Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn7
UKS Żak Krzeszyce - SKS Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn7
MKST Astra Nowa Sól - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów7
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - STS Olimpia SulęcinIII Liga Mężczyzn4
UKS Set Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów6
MSKS Orion Sulechów - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa D6
STS Olimpia Sulęcin I - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa C6
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa D6
MLKS Volley Gubin - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa C6
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorów7
MKST Astra Nowa Sól - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D6
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów6
STS Olimpia Sulęcin II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa C6
KS Atak Gorzów Wlkp. - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek6
SKS Gorzów Wlkp. - MSKS Orion SulechówIII Liga Mężczyzn6
UKS Ares Nowa Sól - MLKS Volley GubinLubuska Liga Kadetek8
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów8
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetek8
MKST Astra Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetów8
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Kadetek8
USA VOLLEY Gubin/Lubsko - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek5
WKS Sobieski Żagań - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Juniorów5
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D5
UKS SP 13-stka Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek – Grupa G6
MLKS Volley Gubin - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa C5
MLKS Volley Gubin - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek – Grupa H7
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa F7
STS Olimpia Sulęcin II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa C5
UKS Promień Żary - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa G6
SPS Zbąszynek - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa F7
MKST Astra Nowa Sól - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa D5
UKS Ares Nowa Sól II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa H7
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa H7
KS Atak Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa D5
USA Beach Volley Lubsko - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa E7
UKS Jedynka Szprotawa - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa C5
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa G6
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów5
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek5
UKS Set Gorzów Wlkp. - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów5
UKS Ares Nowa Sól I - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa F7
UKS Trójka Sulechów I - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa E7
UKS Trójka Sulechów II - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek – Grupa E7
STS Olimpia Sulęcin - SKS Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn5
UKS Żak Krzeszyce - MLKS A.Z. Iwaniccy GubinIII Liga Mężczyzn5
MLKS Volley Gubin - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Kadetek5
UKS Promień Żary - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetek5
UKS Set Gorzów Wlkp. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Kadetów5
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Kadetek5
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetów5
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS Żak KrzeszyceIII Liga Mężczyzn4
MLKS Volley Gubin - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa B4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa G7
SPS Zbąszynek - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa F6
UKS Ares Nowa Sól I - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa F6
MKST Astra Nowa Sól - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa B4
UKS SP 13-stka Zielona Góra - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek – Grupa G7
UKS Jedynka Szprotawa - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa B4
UKS Trójka Sulechów I - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa E6
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa F6
UKS Ares Nowa Sól II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa H6
UKS Promień Żary - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa G7
WKS Sobieski Żagań - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorów1
UKS Ares Nowa Sól - USA VOLLEY Gubin/LubskoLubuska Liga Juniorek4
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa H6
UKS Trójka Sulechów II - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek – Grupa E6
MLKS Volley Gubin - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek – Grupa H6
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa E6
KS Atak Gorzów Wlkp. - SKS Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn1
MKST Astra Nowa Sól - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów4
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetów4
UKS Ares Nowa Sól - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Kadetek4
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MLKS Volley GubinLubuska Liga Kadetek4
UKS SP 13-stka Zielona Góra - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetek4
STS Olimpia Sulęcin - UKS Żak KrzeszyceIII Liga Mężczyzn6
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A4
STS Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A4
UKS Trójka Sulechów II - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa E5
SPS Zbąszynek - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorek4
KS Atak Gorzów Wlkp. - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa A4
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów4
STS Olimpia Sulęcin - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorów4
MKST Astra Nowa Sól - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorów4
UKS Świt Drzonków - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa E5
USA Beach Volley Lubsko - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa E5
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Kadetek3
UKS Promień Żary - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetek3
UKS Set Gorzów Wlkp. - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Kadetów3
MLKS Volley Gubin - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Kadetek3
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Kadetów3
USA VOLLEY Gubin/Lubsko - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek3
USA VOLLEY Gubin/Lubsko - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorek1
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - SKS Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn3
MKST Astra Nowa Sól - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Juniorów3
WKS Sobieski Żagań - STS Olimpia SulęcinLubuska Liga Juniorów3
UKS Trójka Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa A4
STS Olimpia Sulęcin I - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa A3
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa A4
KS Atak Gorzów Wlkp. - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa A3
STS Olimpia Sulęcin I - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A3
UKS Świt Drzonków - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa C4
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Ares Nowa SólLubuska Liga Juniorek3
SPS Zbąszynek - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa B4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa A4
MKST Astra Nowa Sól - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa B3
MLKS Volley Gubin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa B4
UKS Jedynka Szprotawa - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa B3
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa C4
MSKS Orion Sulechów - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa B3
UKS Ares Nowa Sól I - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa C4
UKS Trójka Sulechów II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa B4
UKS Żak Krzeszyce - MSKS Orion SulechówIII Liga Mężczyzn3
STS Olimpia Sulęcin - KS Atak Gorzów Wlkp.III Liga Mężczyzn3
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów3
KS Atak Gorzów Wlkp. - MLKS Volley GubinLubuska Liga Kadetek2
UKS Promień Żary - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa D4
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów2
UKS Ares Nowa Sól II - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa D4
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa D4
UKS Ares Nowa Sól - SPS ZbąszynekLubuska Liga Juniorek2
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorek2
UKS Jedynka Szprotawa - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa B2
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa A3
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa C3
UKS SG Kożuchów - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa D3
KS Atak Gorzów Wlkp. - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A2
USA Beach Volley Lubsko - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa D3
STS Olimpia Sulęcin II - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A2
UKS Ares Nowa Sól I - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa C3
MSKS Orion Sulechów - UKS Jedynka SzprotawaLubuska Liga Młodzików - Grupa B2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa A3
UKS Trójka Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa A3
UKS Promień Żary - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa D3
MLKS Volley Gubin - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa B2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa A2
MLKS Volley Gubin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa B3
UKS Świt Drzonków - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa C3
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Juniorów2
UKS Set Gorzów Wlkp. - WKS Sobieski ŻagańLubuska Liga Juniorów2
UKS Trójka Sulechów II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa B3
SPS Zbąszynek - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa B3
STS Olimpia Sulęcin - MSKS Orion SulechówIII Liga Mężczyzn2
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Kadetów2
UKS Ares Nowa Sól - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetek2
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Kadetek2
STS Olimpia Sulęcin - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Juniorów2
SPS Zbąszynek - KS Atak Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorek1
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów1
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - MSKS Orion SulechówIII Liga Mężczyzn1
UKS Ares Nowa Sól I - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Młodziczek – Grupa C2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - UKS Dwójka Kostrzyn n/OdrąLubuska Liga Młodziczek - Grupa A2
MSKS Orion Sulechów - MKST Astra Nowa SólLubuska Liga Młodzików - Grupa B1
STS Olimpia Sulęcin II - STS Olimpia Sulęcin ILubuska Liga Młodzików - Grupa A1
UKS Ares Nowa Sól II - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa D2
GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. - STS Olimpia Sulęcin IILubuska Liga Młodzików - Grupa A1
MLKS Volley Gubin - MSKS Orion SulechówLubuska Liga Młodzików - Grupa B1
UKS SG Kożuchów - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa D2
UKS Trójka Sulechów I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodziczek - Grupa A2
UKS Świt Drzonków - UKS Ares Nowa Sól ILubuska Liga Młodziczek – Grupa C2
MKST Astra Nowa Sól - UKS Set Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Juniorów1
UKS Trójka Sulechów II - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodziczek – Grupa B2
STS Olimpia Sulęcin I - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Młodzików - Grupa A1
USA Beach Volley Lubsko - UKS SG KożuchówLubuska Liga Młodziczek – Grupa D2
UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą - UKS Trójka Sulechów ILubuska Liga Młodziczek - Grupa A2
UKS SP 13-stka Zielona Góra - UKS Świt DrzonkówLubuska Liga Młodziczek – Grupa C2
MKST Astra Nowa Sól - MLKS Volley GubinLubuska Liga Młodzików - Grupa B1
STS Olimpia Sulęcin - MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz.Lubuska Liga Juniorów1
SPS Zbąszynek - UKS Trójka Sulechów IILubuska Liga Młodziczek – Grupa B2
MLKS Volley Gubin - SPS ZbąszynekLubuska Liga Młodziczek – Grupa B2
MLKS Volley Gubin - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Kadetek1
MLKS VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno Odrz. - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.Lubuska Liga Kadetów1
UKS Ares Nowa Sól - UKS SP 13-stka Zielona GóraLubuska Liga Kadetek1
KS Atak Gorzów Wlkp. - UKS 13 LO 7 Zielona GóraLubuska Liga Kadetek1
USA Beach Volley Lubsko - UKS Ares Nowa Sól IILubuska Liga Młodziczek – Grupa D1
UKS Promień Żary - USA Beach Volley LubskoLubuska Liga Młodziczek – Grupa D1
UKS Ares Nowa Sól II - UKS Promień ŻaryLubuska Liga Młodziczek – Grupa D1